JAKOU HODNOTU MÁ VODA?

KDE NAJDEME VODU VHODNOU PRO NAŠE ZDRAVÍ A KONDICI?

 • Vyčistí 99,2% nečistot
 • Zvyšuje pH vody
 • Ionizuje
 • Optimalizuje strukturu H2O

Svět se změnil. Cítím to ve vodě. Cítím to v půdě. Cítím to ve vzduchu. Mnohé, co kdysi bylo, je ztraceno.

* John Ronald Reuel Tolkien

Proč je pitný režim důležitý?

Víte, že, voda tvoří až 78% našeho těla. Podílí se na většině procesů v našem těle.

Člověk denně v průměru vyloučí asi 2,5 litru vody (dýcháním, kůží, v moči a ve stolici). Asi třetina litru „nové“ vody se denně vytvoří v těle metabolickou činností, dále přijmeme asi 900 ml vody vázané v potravě. To znamená, že zbytek (asi 1,5 litru) musíme do těla dodat přímo ve formě tekutin.

Na kvalitě vody závisí náš život, zdraví i kondice.

Tejemství léčivých pramenů

Výzkumy ukazují, že jedním z důležitých rozdílů v kvalitě vody je redukčně oxidační potenciál (ROP). Laicky řečeno: "Kvalitu vody ovlivňuje množství volných elektronů. Potenciál vyjadřujeme v mV."

Například voda z vodovodního kohoutku mívá kladný ROP - až + 400 mV. Voda lečivých pramenů mívá záporný ROP až -600 mV.

Bylo prokázáno, že záporný ROP vody má dobrý vliv na naše zdraví, protože zbavuje tělo volných radikálů, funguje jako silný antioxidant.

Voda cestou k vám domů

Přesto, že se vodárny snaží produkovat  čistou vodu (alespoň podle norem), je velký rozdíl mezi kvalitou vody ve vodárně a vodou ve vodovodním kohoutku.

Důvodem je vodovodní potrubí, které na mnoha místech mnohonásobně přesluhuje. Snímky vodovodního potrubí jsou alarmující.

Samo potrubí bývá zdrojem mechanického, chemického i biologického znečištění vody.

Pitná není pitna!

V mediích se často dozvídáte, že pitná voda obsahuje větší chemické a biologické znečištění než povolují normy.

Je technicky nereálné vyměnit všechno potrubí. Proto je čistota vody, kterou pijeme pouze na nás. Přibližně 2% z celkového množství vody, kterou používáme, je určena na pití a vaření. Nemusíme tedy nutně filtrovat všechnu vodu v domácnosti.

Pak může být řešením filtrační sestava AWS.

Co je filtrační sestava AWS (Activity Water Starlife)?

ACTIVITY WATER STARLIFE

Čištění pitné vody pomocí reverzní osmózy patří mezi nejmodernější, nejefektivnější a nejlevnější metody. Je jediným způsobem filtrace, který z vody dokáže odstranit rozpustné chemické sloučeniny a další znečištění. Díky AWS získáte skutečně čistou vodu.

Osmotická membrána není jedinou součástí filtrační sestavy. Obsahuje také redox,  mineralizátor a magnetizér. Proto z AWS získáte vodu zdraví prospěšnou.

Koupit filtrační soustavu AWS

Co říkají vlastníci AWS?

Okamžitě jsme zaregistrovali lepší kvalitu vody v konzumovaných jídlech a dále v kávě a čaji. Přestali jsme si stěžovat na žaludeční problémy a potíže s ledvinami a žlučníkem. Ustoupilo nadýmání, které bylo dříve v naší rodině na denním pořádku.

Maria a Władysław Sz., Krakov

Od té doby, kdy používáme AWS už nekupuji v obchodě vodu na pití a vaření. Moje nádobí je čisté a bez usazenin, jídla a nápoje chutnají úplně jinak. Vodu konzumujeme bez jakýchkoliv obav v surovém stavu. V rodině nemáme žádné žaludeční potíže, na které si stěžují naši známí.

Wiesława Z., Lipowa

Mám nyní daleko lepší trávení, zmizelo nadýmání a zánět střev a dále žaludeční vředy. Považuji vodu z AWS za lék.

Irena J.,, Wałbrzych

Když jsem se rozhodovala k nákupu AWS věděla jsem, že investuji do svého zdraví. Zmizely problémy s ledvinami, které jsem měla dříve, a upravila se celková kondice organismu. Cítím výrazný rozdíl chuti jídel a nápojů připravovaných s použitím AWS vody.

Janina K., Vratislav
Koupit filtrační soustavu AWS

Jak funguje AWS?

Velmi účinný mechanický filtr(2) zadržuje malé částice (nad 5 mikrometrů), které nejsou rozpustné ve vodě.

Vstupní filtr s aktivním uhlím(3) redukuje množství chloru ve vodě a tím předchází poškození povrchu následující osmotické membrány – nejchoulostivější části přístroje.

Aktivní uhlí se jako filtrační materiál používá již několik let k dechloraci vody a ke zlepšení její konečné chuti. Aktivní uhlí se nejčastěji vyrábělo z bukového dřeva. Nyní se vyrábí z kokosových ořechů. Vyrábí se při teplotě nad 600 °C a při vysokém tlaku.

Aktivní uhlí má dobré absorpční vlastnosti vůči chloru a aromatickým sloučeninám rozpustným ve vodě. Pitná voda pocházející z vodáren je kvůli dezinfekci intenzivně chlorována. Příliš velká koncentrace chloru ve vodě může způsobit zničení osmotické membrány. Jedinou účinnou ochranou před chlorem je právě vstupní uhlíkový filtr.

Obousměrný ventil(4) má za úkol filtr vypnout v momentu naplnění čistou vodou.

Osmotická membrána(5) je "srdcem" celého systému. Proces reverzní osmózy odstraňuje z vody biologické a chemické znečištění. Póry membrány jsou 5 000× menší než průměrná baktérie, proto propouštějí jen částice vody a minerální prvky.

Tato metoda je jediná, která efektivně z vody odstraňuje nežádoucí chemické sloučeniny za současného ponechání ve vodě všech potřebných minerálních prvků -> chutná jako voda z horského potoku.

Úkolem konečného uhlíkového filtru(6) je zlepšení chuti čisté vody.

Redox(7) zvyšuje pH vody a snižuje její redukčně oxidační potenciál; mineralizátor obohacuje vodu o hořčík, draslík, vápník a sodík ve vyváženém poměru.

Volné radikály na nás útočí ze všech stran, napadají zdravé buňky a způsobují zdravotní problémy. Jsou také jedním z příčin „rychlejšího” stárnutí. Je to právě redox, který generuje volné vodíkové ionty (velmi silný antioxidant), které jsou schopny „likvidovat“ tyto nebezpečné volné radikály.

Redox snižuje ORP potenciál vody na zápornou hodnotu. Současně dochází ke zvýšení pH vody (dostáváme alkalickou vodu, kterou doposud bylo možné získávat pouze jako produkt elektrolýzy v drahých ionizátorech).

Další částí tohoto prvku filtru je mineralizátor(8), který je tvořen minerály vzácných zemin (turmalin, zeolit atd.). Již název napovídá jeho funkci = konečná mineralizace očištěné vody = obohacuje vodu o hořčík, draslík, vápník a sodík ve vyváženém poměru.

Magnetizér(9) je vyroben z kompozitního materiálu (sestavený z pěti magnetů) vytvářejícího trubici, kterou protéká čištěná voda. Působením magnetického pole dosáhne voda své optimální struktury, sníží se její povrchové napětí a přispívá tak k urychlení veškerých procesů hojení a regenerace organismu. Přispěje také ke snížení agregace červených krvinek, k optimalizaci krevního oběhu, posílení imunitního systému, a ke zvýšení vitality organismu.

Zásobník s čistou vodou(10) shromažďuje čistou vodu, protože pečlivé čištění vody je pomalé (membrána vytvoří 4 až 5 litrů čisté vody za hodinu - podle tlaku vody ve vodovodu).

Neočištěná voda, ve které zůstaly škodlivé chemické látky, se vyplavuje přímo do odtoku prostřednictvím supresoru(11).

Odtok neočištěné vody se instaluje v odtoku dřezu(12) (pumpa se montuje dodatečně, pokud je tlak vody ve vodovodu nedostatečný).

Vícecestná vodovodní baterie - dvojitý kohoutek(13) je natrvalo připevněný k dřezu nebo ke kuchyňské lince a dává na výběr jaký typ čisté vody požadujeme.

První typ jdoucí přímo z procesu čištění (bez úprav redoxem a mineralizátorem), je vhodný na vaření, do varných konvic.

Druhý typ, který poskytuje vodu, která prošla redoxem a mineralizátorem - má vysoké pH, negativní redox potenciál a větší množství minerálních látek; je vhodný přímo na pití.

Voda upravená pomocí AWS vám pomůže zlepšit a udržet vaše zdraví!

Vyberte si svojí filtrační sestavu

Vaše spokojenost je zaručena
Kompletní sestava AWS
Doprava a instalace
2 roky servis (vč. komponent)
Očista a regenerace
Domácí lékarna

Filtrační sestava AWS

Kč 25.500

 • Kompletní sestava AWS
 • Doprava a instalace
 • 2 roky servis (vč. komponent)
 • Očista a regenerace
 • Domácí lékarna

Filtrační sestava AWS
+ domácí lékarna

Kč 35.500

 • Kompletní sestava AWS
 • Doprava a instalace
 • 2 roky servis (vč. komponent)
 • Očista a regenerace
 • Domácí lékarna

„Nemoc je zlá, ale horší je hrůza vyvolaná pohledem na nemoc druhých.“

*André Maurois - francouzský spisovatel 1885 – 1967

Balíček kompletní očisty a regenerace organismu.

Na základě vámi vyplněného dotazníku dostanete kombinaci přímo pro Vás. Každý jsme jiný a co funguje u jednoho nemusí fungovat u druhého. Základem je očista trávícího systému, jater a cevního systému.Jedná se o kombinaci produktů tekutých a v kapslové podobě vše na bylinné bázi bez chemických konzervantů. Po absolvování této očisty je tělo připraveno na efektivní řešení případných zdravotních problémů nebo jej nadále udržovat ve skvělé formě.

Domácí lékárna

Dostanete komlexní sestavu bylinných produktů na řešení obvyklých zdravotních problémů jako jsou nachlazení, kašel, chřipka a angína (jdou vyřešit i bez antibiotik), alergie, problémy s pohybovým aparátem... I zde je ještě možnost zvolit zaměření na děti, ženy, muže či celou rodinu. K lékárně obdržíte i brožuru s popisem jednotlivých onemocnění a jejich příznaků včetně doporučených kombinací. V neposlední řadě máte možnost telefonické či e-mailové konzultace s terapeutickými odborníky, kteří vám pomohou správně diagnostikovat problém i jeho řešení.

Jste si jisti tím co pijete?

Zadejte své kontaktní údaje

My vám zavoláme a domluvíme s vámi termín nezávazného, bezplatného měření vaší vody.

Jan Kraus

Autor Zdraví na dosah ruky

Pomáhám lidem obnovit a udržet rovnováhu, zdraví a vitalitu.

O přírodní léčebné postupy se zajímá více než 10 let. Čerpá z tisícileté zkušenosti východní medicíny. Ve své praxi se přesvědčil, že důležitou součástí je vnitřní postoj. Sebevzděláváním v oblasti osobního rozvoje a alternaticního způsobu léčby objevil svůj skrytý poteciál a poslání. Pomáhat lidem zlepšovat jejich zdravotní stav, odkrývat jejich skrytý potenciál a vášeň ho naplňuje.